Renkli Zarflı Ucuz Davetiye

Kristal Davetiye - 70296

Renkli Zarflı Ucuz Davetiye : Özel günleriniz için sevdiklerinizi özel bir davetiye ile davet etmek, özel gününüzü daha özel hale getirecektir. Katılımcılarınızı etkileyecek ve aynı zamanda cebinizi yakmayacak özel tasarımlı düğün davetiyeleri, sizler için bir araya getirildi. Bu kategoride basılan renkli zarflı ucuz davetiye seçenekleri, profesyonel grafikçiler tarafından tasarlandı. Özenle tasarlanan ve kaliteli malzeme kullanılarak basılan bu davetiyeler, özel günlerinizi daha özel hale getirecektir.

 Zaman Kaybetmeyin

 Davetiye dünyasının en şık ve en zarif davetiyeleri, insanlar arası ilişkileri sımsıcak hale getiriyor. Sitede yer alan tasarımlar, düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerde kullanılabilir. Ayrıca, kongre, özel toplantılar, yemek organizasyonları ve şenlik organizasyonları gibi durumlarda da bu davetiyeler sipariş edilebilir. Kaliteli malzeme, orijinal tasarım seçenekleri ve göz alıcı fontlar, bu ürünleri ön plana çıkarıyor.

 Sevginizi Kaleme Dökün

 Davetiyenin rengi, malzeme kalitesi ve boyutları kadar kullanılan yazı fontları da önemlidir. Kullanılan kağıdın renk özelliği ile uyumlu özelliklere sahip fontlar, özenle seçilmiş güzel sözlerle bir bütünlük oluşturmalıdır. Sevgi sözcükleri, dini sözler, güzel sözler, ayetler, hadisler ve daha bir çok etkileyici seçenekler, davetiye dünyasında tercih ediliyor.

 Güzel sözlerle başlayan yazı işlemleri, düğün tarihi, yemek tarihi, salon adresi ve diğer önemli bilgilerle devam etmektedir. Gelin ve damadın isimleri, anne ve babanın isimleri, bu kategoride en iyi font seçenekleriyle yazılmaktadır. Düğün davetiyesi basımında profesyonel grafikçilerin hazırladığı tasarımlar, sizin onayınızla basılmaktadır.

 Göz Kamaştırıcı Modeller Bir Arada

 Ucuz davetiye kategorisinde birçok model sizleri bekliyor. Sokak lambası, kalpli, retro, yaldızlı sade, vintage, turkuaz, sukulet çiçekli, somon renkli, simetrik çiçekli, serçe kuşlu, sarı lale, sarı çiçekli, salkım sümbül ve pembe çiçekli modeller sitede yer alıyor. Bütün bu modeller renkli zarflara yerleştiriliyor. Zarfın rengini siz belirliyorsunuz. Bin adetli sipariş edilen bu tasarımlar, kısa sürede basılıyor.

 Düğün telaşı nedeniyle davetiye sipariş etmediyseniz, kolayı var. Ekonomik modelleri inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar, şık, zarif ve sade tasarım özelliğine sahip bu tasarımlar, özel günlerinizi daha özel hale getirecektir. Aradığınız kaliteyi bu ürünlerde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by