Renkli Zarflı Davetiye Modelleri

renkli zarflı davetiyeRenkli Zarflı Davetiye : Evlilik ve düğün çiftlerin hayatlarında attıkları en önemli adımlardan birisidir. Evliliğin başlangıcı için atılan imza hem çiftler hem de davetliler açısından o kadar önemlidir ki bu anı yönden kutsal saymak isterler. Bu sebeple düğün organizasyonlarında her detay tek tek düşünülmektedir. Düğün detayları denildiğinde ilk olarak akla da düğün davetiyesi gelmektedir.

 Her konsepte uygun olarak tasarlanabilen düğün davetiyeleri genellikle zarflı olarak tercih edilir. Bir zarf içerisine yerleştirilen düğün davetiyesi düğünle ilgili bilgileri içerdiği gibi düğünün konseptini de yansıtmaktadır. Özellikle düğünde tercih edilen renklere göre düğün davetiyesinin zarf rengi belirlenir. Böylece genel anlamda bir uyum yakalanmaya çalışılır.

 DÜĞÜN DAVETİYESİNDE RENKLİ ZARF DETAYLARI

 Düğün davetiyesinde en çok tercih edilen modeller genellikle zarflı düğün davetiyeleridir. Bir zarf içerisine yerleştirilen düğün davetiyesinde çiftlerin diledikleri detaylar da eklenebilmektedir. Oldukça sade bir zarf seçebileceğiniz gibi dilerseniz yaldızlı ya da baskılı modelleri de kullanabilirsiniz. Zarf detaylarında karar tamamen çiftlere bırakılmaktadır.

 Son zamanlarda zarflarda daha sade içerikler tercih edilmektedir. Zarf üzerine yalnızca çiftlerin isimleri ya da isimlerinin baş harfleri işlenmektedir. Zarf içeriğinde ise davetiye bulunup, düğün detayları belirtilmektedir. Zarfın işleme detaylarından hariç zarf rengini de çiftler belirlemektedir. Pembe, mavi, beyaz, kırmızı, sarı ya da siyah olabilir. Dilediğiniz her renk zarf üzerinde bir detay olarak kullanılabiliyor. Örneğin; bir kır düğünü yapıyorsanız, genellikle kır düğününe ait detaylar zarf üzerinde ortaya çıkartılır.

 DÜĞÜN DAVETİYELERİNDE EN SON TRENDLER

 Düğün davetiyelerinde seçenekler oldukça fazladır. Dilerseniz hazır olan seçenekleri kullanabilir, dilerseniz de kendi zarf ve davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Genel olarak son zamanların en trend düğün davetiyelerine bakıldığında sade modeller dikkat çekmektedir. Artık düğün konseptlerinin de sadeleşmesi ile beraber bu sadelik düğün zarflarına ve davetiyelerine yansımıştır.

 Özellikle düğün davetiyelerinin zarf kısımlarında yalnızca evlenecek çiftlerin isimleri yazmaktadır. Zarf içeriğinde ise aynı sadelikle düğün yeri ve bilgileri verilmektedir. Düğün davetiyelerinde sadeliğin daha çok tercih edilmesi bu modellerin de bir trend haline dönüşmesini sağlamıştır. Renk olarak ise çiftler en fazla beyaz renkten oluşan zarf ve davetiye modellerini kullanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by