Kristal Davetiye Kataloğu

Kristal Davetiye - 70298

Kristal Davetiye Kataloğu

Özel günleriniz için özel davetiye, sevdiklerinizin değerli olduğunu anımsatan özel belgelerdir. Bu belgeler ömür boyu saklanır. Tasarım dünyasının en renkli ürünlerini kataloğunda bir araya getiren firmamız, en popüler seçenekleri bir araya getirmiştir.

 Sıra Dışı Davetiye Modelleriyle Tanışın

 Kristal davetiye seçeneklerinin kendine özgü tasarım özelliği bulunmaktadır. Gri tonların hakim olduğu tasarım seçeneklerinden, saatli tasarımlara kadar, aradığınız seçenekler bir arada bulunuyor. Çerçeveli zarflar, bu kategoride göze çarpan modellerdir. Klasik arabalı modeller, oyma desenli zarflı modeller ve rengarenk çiçek desenli modeller, bu kategoride göze çarpan tasarımlardır.

 Göz kamaştırıcı fontlar, özel resimler, desen ve grafikler, kristal davetiye seçeneklerini ana temasını oluşturuyor. Bu kategoride grafikerlerin hazırladığı modeller, titiz bir çalışmanın ürünüdür. Font dünyasının en güzel seçenekleri, sizin isteğiniz doğrultusunda uygulanmaktadır.

 Tasarımların Genel Özelliği

 Günün anlamını ve önemini belirten davetiyeler, görsel açıdan oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Sevgi ve mutluluğu yansıtan özel sözler, özel resim seçenekleri, göz alıcı grafikler, tasarımların genel özelliğidir. Renk uyumundan font uyumuna kadar aradığınız bütün özellikler bir araya getirildi.

 Davetiyelerin en önemli kısmı ‘davet’ bölümüdür. Bu bölümde sevdiklerinizi özel sözlerle davet edebilirsiniz. Güzel şiirler, sözler, mutluluğu ifade eden mısralar, ayetler ve hadisler, davetiye dünyasında tercih edilen güzel sözlerdir. Evliliğin önemini anlatan sözlerin yanı sıra mutluluğunuz dile getiren özel şiirler, davetiyenin genel tasarımı ile uyumlu olacak şekilde eklenmektedir.

 Zamandan Kazanın

 Özel günleri anlatan ve bu özel anları belgeleyen davetiye işlemleri, pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Online sipariş seçenekleri kategorisinde istediğiniz miktarda davetiye basılabilir ve hemen sipariş edilebilir. Siz düğün işleriyle uğraşırken, profesyonel grafikerler de istediğiniz özelliklere sahip davetiyeleri kısa sürede hazırlayabilir. İstediğiniz adresi istediğiniz zaman siparişler gönderilebilir.

 Özel fontlarla ve özel malzemelerle hazırlanan davetiyeler, mutluluğun kağıda dökülmüş halidir. Zarfların içerisinde sevinç ve neşe vardır. Bu nedenle en güzel düğün davetiyesi, tercih edilmelidir. Davetlilere değerli olduklarını anımsatmak için güzel bir davetiye göndermeniz yeterlidir. Torunlarınıza miras bırakacağınız bu davetiyeler, düğününüzü hatırlatan tarihi bir belge gibidir. Mutluluğunuzu her zaman hatırlatacak davetiyeler, sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by