Davetiye Seçenekleri

Erdem Davetiye – 50546

Davetiye Seçenekleri

Özel anların en güzel duyuru sembolü; farklı baskı özellikleri ile tasarlanan ve hazırlanan davet kartvizitleridir. Birbirinden farklı organizasyonların tanıtım kartı olarak kullanılan özel baskılı seçenekler, manalı açıklama içerikleriyle tasarlanmaktadır.

 Günün anlamını ifade eden çeşit, çeşit davetiye kartları; söz, nişan, sünnet ve düğünler için özel basılmaktadır. Aynı zamanda özel toplantılar, kurum açılışları ve benzeri etkinlikler içinde kartların tasarımları yapılmaktadır.

 Her türlü organizasyon çerçevesinde haber verilmek istenen kişilere gönderilen kartların üzerine farklı baskılar uygulanmaktadır. Çoğu zaman beklentinin üstünde hazırlanan çok şık davet kartları, organizasyon içeriğini açıklar nitelikte olmaktadır.

 En Güzel Baskı Tekniklerine Sahip Davetiye Tasarımları

 Her özel anın habercisi olabilmesi için incelikle tasarlanan kartlar, en güzel baskı tekniklerine sahip olmaktadır. Her bir kartın tasarım içeriğinde en kaliteli baskı teknolojilerinden yararlanılmaktadır.

 Söz, nişan ve düğün organizasyonları için renkli ve bir o kadar da nitelikli kart baskıları yapılmaktadır. Anlamlı resimler, güne özel yazılar ve davet kartının tercihleri ile çok güzel baskılar ortaya çıkmaktadır. Evlilik hazırlığındaki çiftler için gelin ve damat karikatürlü davetiye tasarımları, baskı kategorilerinde olmaktadır.

 Bunun yanı sıra çok şık baskıları içeren çiçekli, ağaç temalı, alyans temalı, kalpli ve sokak temalı birçok kart tasarlanmaktadır. Bu tarz kartlar; söz ve nişan organizasyonları içinde tercih edilmektedir. Günün amacına uygun olarak hazırlanan pek çok kart, baskı özellikleri ile olağanüstü manalar sunmaktadır.

 Organizasyona Özgü Hazırlanan Davetiye Çeşitleri

 Organizasyonun içeriğine özgü olarak pek çok kart tasarlanmaktadır. Envai çeşit baskı tasarımlarına sahip sünnet davet kartları da birbirinden farklı olmaktadır. Rengarenk kartların üzerine bisiklet teması, karikatür sünnet çocuğu temaları basılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by